כירורגיה פלסטית

לכירורגיה פלסטית תפקיד חשוב בשיפור איכות החיים של המטופלים, אך יש לזכור שניתוח אינו טיפול  במוסך. לכל ניתוח ישנן תופעות לוואי ותקופת החלמה משלו, ותמיד יכולים להופיע סיבוכים צפויים ובלתי צפויים.

ניתוח פלסטי, בין אם הוא משחזר ובין אם קוסמטי, אינו "זבנג וגמרנו". בחלק מהניתוחים יש לעיתים צורך בטיפולים נוספים, כגון: עיסוי לימפטי, LPG, טיפול בצלקות ואף תיקונים קלים, על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית.

שביעות הרצון מתוצאות הניתוח הפלסטי תלויה לא רק בתוצאה האובייקטיבית, אלא במידה רבה בציפיות מהניתוח. לכן, לייעוץ מפורט לפני הניתוח יש תפקיד מכריע בבדיקת התאמת המטופל לניתוח. במקרים מסוימים תידרש בדיקת רופא מרדים לפני הניתוח כדי למזער את הסיכונים הכרוכים בהרדמה. מומלץ לקרוא בעיון את דפי ההסבר וטופסי ההסכמה לניתוח בבית ולבוא לניתוח כמה שיותר מוכנים.

מחירו הכולל של ניתוח המבוצע באופן פרטי מורכב משכר המנתח ומעלות חדר הניתוח והאשפוז. אם נדרש טיפול משלים לניתוח, טיפול זה יתבצע ללא תשלום למנתח, אלא לחדר הניתוח בלבד. לניתוח אין "תקופת אחריות" מוגדרת, אולם מקובל לבצע טיפולים משלימים לניתוחים לא פחות משנה לאחר הניתוח, לאחר תום תקופת ההחלמה והבשלת הצלקות, ועד שנתיים לאחר מכן. 

שיתוף ב print
שיתוף ב email